PNG Fotoğrafı JPG’ye Çevirmek

PNG formatındaki fotoğrafı nasıl jpg’ye çeviririz? Hangi programı kullanmalıyız?

Bazen belirli kalitede ve aynı zamanda minimum boyutta bir görüntüye ihtiyaç duyarsınız ve genellikle PNG formatında bulduğunuz ve bunları yeniden boyutlandırmaya çalıştığınız birçok görüntü vardır. Görüntü kalitesi kayboluyor. Bu yüzden, bu yazıda, XGconvert ve Paint aracını kullanarak PNG formatını tek bir tıklamayla JPEG JPG’ye nasıl dönüştürebileceğimizi anlatacağım.

PNG Fotoğrafı JPG ye Çevirme

Bu yöntem oldukça basit ve düzdür ve yalnızca herhangi bir görüntünün dosya biçimini kolayca dönüştürebileceğiniz ve görüntünün kalitesini kaybetmeden kullanabileceğiniz harika bir araç kullanırsınız. Aşağıdaki adımları takip edin.

PNG Fotoğraflarını Kaliteyi Düşürmeden JPG’ye Dönüştürme Adımları:

Öncelikle, Xnconvert güçlü ve ücretsiz bir platformlar arası toplu görüntü işlemcisi olan ve 80’den fazla işlemi birleştirmenize olanak tanıyan harika bir araca ihtiyacınız var. 500 formatla uyumlu.

Bu aracı indirdikten sonra bilgisayarınızdan programı açın. Aşağıdaki gibi bir arayüz göreceksiniz.

PNGtoJPG

Şimdi, çıktı bölümündeki ayarların bazılarını düzenlemeniz ve ayarların ekran görüntüsüne yansıtılması gerekir. Bu nedenle aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın ve aynı şekilde çıktı fotoğraflarını almak için istenen formatı ayarlayan aracınızda yapın. fotoğrafları kaydetmek için hedef klasörü seçin.

PNGtoJPG

Şimdi Dosya Ekle düğmesine tıklayın ve ardından formatını PNG’den JPG’ye dönüştürmek istediğiniz tüm resimleri ekleyin ve size resimlerin gösterileceği tüm resimlerin küçük resimlerini göreceksiniz.

PNGtoJPG

Şimdi sadece orada Convert butonuna tıklayın.

PNGtoJPG

Bu dönüşüm birkaç dakika içinde tamamlanacak ve JPG formatında tüm resimleriniz olacak ve bu Çıktı ayarlarında belirlenen konuma kaydedilecektir.

İlyas Halatcı hakkında 71 makale
1996 İstanbul doğumluyum. Şu an bir özel bir firmada Helpdesk Uzmanı olarak görev yapıyorum. Bilgisayarda yaşadığım sorunları paylaşabileceğim bir platform olsun istemiştim, şu anda buradayım :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*